Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím a souhlasím

Plánovaný omezený provoz na rok 2021 - 2022

Rozhodli jsme se, že Vás předem seznámíme o termínech, kdy budeme mít omezený provoz při vyřizování objednávek na www.prodej-slunecnice.cz. Je to z důvodu, abyste si předem zajistili krmení v těchto termínech.

Zde naleznete jednotlivé termíny:


Od 28.6 - 9.7.2020 bude z důvodu  dovolené omezen provoz v obchodu v Kněževsi  a přerušená i reg. doprava. U objednávek přijatých od 16.6.2021 bez garance doručení do 25.6.2021.


Změna otvírací doby v prodejna Kněževsi. Otevřeno pouze 28.6, 1.7 a 8.7.2021 od 10:00 - 17:00 h. Ostatní dny zavřeno.


Ve všech termínech, se budou normálně vyřizovat emaily. V omezeném provozu se normálně přijímají objednávky, které se následně přednostně vyexpedují. Doporučujeme si objednávku udělat co nejdřív a tím si zarezervovat zboží.Objednávky přijaté po termínech, kdy je omezený provoz, můžou mít menší zpoždění.

Taky Vás chceme předem informovat, že se může stát, že zboží, které je skladem na stránkách, se může vyskladnit předchozí objednávkou. Pokud nastane tato situace, snažíme se co nejrychleji zajistit nové zboží. Proto Vás chceme poprosit o trpělivost, pochopení a ohleduplnost.

Děkujeme za pochopení,
Grainshop s.r.o.