Seznam služeb pro doručení nebo vyzvednutí objednávky.

Regionální doprava po celých Čechách zdarma!

Co je regionální doprava?Jedná se o naší vlastní dopravu, kterou rozvážíme zdarma krmivo po celých Čechách. Založení regionální dopravy bylo v roce 2009 a princip této služby spočíval v tom, že zákazník nakoupí nad určitý limit zboží a my mu zboží přivezeme zcela zdarma nebo mu nabídneme  výhodnější cenu za dopravu. V začátcích služba byla primárně určená pro Prahu. Od roku 2018 jsme službu rozšířily na celé Čechy a to i z důvodu neustálého navyšování cen u přepravců DPD, PPL, GEIS a GLS. Jako další důvod byl neopatrná manipulace, někdy až úmyslné poškozování zásilek u zmíněných přepravců. Nově od letošního roku nabízíme službu FÉROVÁ DOPRAVA,. Více  se o této službě a podmínkách dozvíte viz níže odkaz.

Zjistěte si podmínky pro regionální dopravu VÍCE INFORMACÍ O DOPRAVĚ ZDARMA

Kurýrní služba

Kurýrní službu zajištuje smluvní partner FOFR, PPL a DPD. Rozvoz zboží zajištuje po celé ČR. Přehled cen za jednotlivé hmotnosti naleznete zde:

DPD

DPD přepravní společnost

HmotnostCenaPočet balíků
do 30 kg
199 Kč1 ks po 30 kg
od 31 kg do 60 kg390 Kč
2 ks po 30 kg
od 61 kg do 90 kg585 Kč
3 ks po 30 kg
od 91 kg do 120 kg780 Kč
4 ks po 30 kg
nad 120 kgInviduální dohoda
FOFR

FOFR přepravní společnost

HmotnostCenaPočet balíků
od 15 kg do 30 kg
349 Kč1 ks po 30 kg
od 31 kg do 60 kg698 Kč
2 ks po 30 kg
od 60 kg do 90 kg1047 Kč
3 ks po 30 kg
od 90 kg do 120 kg1396 Kč
4 ks po 30 kg
nad 120 kgInviduální dohoda
PPL

PPL přepravní společnost - DOČASTNĚ POZASTAVENO. Doporučujeme využít FOFR.

HmotnostCenaPočet balíků
od 1 kg do 30 kg
DOČASNĚ ZRUŠENO1 ks do 30 kg
nad 30 kgInviduální dohoda

U zásilek je potřeba počítat 1 kg na balení.


OD 29.9.2019 zdražení kurýrní služby DPD

U objednávky, která má vyšší hmotnost, se může cena za dopravu změnit. Vždy Vás ale o tom budeme informovat. Může to být z důvodu, že některé zboží je originál zabalené a není možné hmotnost rozdělit tak, aby se vešla do max. hmotnosti balíku .

Chceme Vás také upozornit, že DPD a FOFR společnost nevlastní firma Grainshop s.r.o. .

Tím, že si zvolíte k doručení našeho zboží kurýrní službu, uzavíráte dobrovolně dohodu s touto společností, aby Vám zboží dovezla. Proto, pokud Vám nastanou nějaké problémy při doručení balíků, tak by jste měli kontaktovat nejprve FOFR a DPD společnost na tel. čísle nebo emailem a do kopie dát náš email. Pokud se Vám nepodaří zkontaktovat společnost, tak nám zavolejte. Garantujeme, že následně Vám bude bez větších problémů zboží doručeno.

V opačném případě, když se nám zboží vrátí jako ZÁSILKA ODMÍTNUTÁ ZÁKAZNÍKEM, se může stát, že částka za dopravu bude po Vás následně vyžadována a bude Vám vyfakturována.
Osobní převzetí

Pokud Vám přijde email, že zboží je připraveno k osobnímu převzetí, tak je potřeba nás informovat 24 hodin předem o termínu vyzvednutí. Pokud tak neučiníte a zboží nebude vyzvednuto do 7 pracovních dnů, tak se objednávka automaticky ruší.


Spočítat dopravu

Chcete ušetřit na dopravě? A jak je to možné? Vetšinu zboží máme napytlovanou v různých hmotnostech. To ať se jedná o zrní nebo směsi. Například všechny krmiva pro holuby máme v hmotnostech 10 kg, 20 kg a 25 kg. Stačí když si vyberte zboží a množství jaké chcete a my Vám následně navrhneme jak zboží rozdělit a poskládat do balíku, aby Vás doprava vyšla co nejlevněji. Můžeme Vám navrhnout kolik ještě můžete zboží dokoupit, tak aby jste využili dopravu do max. hmotnosti. POZOR tato možnost se Vám zobrazí pouze pokud budete mít v koši zboží nad 60 kg a bude se jednat o minimálně tři zboží v koši.


Platba převodem

Zaúčtování platby se provádí vždy den zpětně. Je to z důvodu průběžného připisování částek z banky během dne. Proto zaúčtování plateb trvá 48 h po provedení platby. Následně se objednávka přijme do systému, zboží se Vám zarezervuje a předá na vyskladnění. U objednávek, kde je platba převodem, musíte předpokládat s delší dodací lhůtou, která v zimě může být cca 3-5 pracovních dní.


Výdejní místa pro osobní odběr


Prodejna a výdejní místo Krmiva Kněževes

Na staré silnici 166, 252 68 Kněževes

Otevřeno: Po - Čt 10 - 17h, Pá 10 - 15h