Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím a souhlasím

Seznam služeb pro doručení nebo vyzvednutí objednávky.

Doprava po Praze a blízkém okolí po Středních Čechách zdarma

Jedná se o rozvoz zboží vlastní regionální dopravou po Praze a Středních Čechách zdarma. Nově zavážíme zboží i po Středních Čechách. Podmínky, minimální odběr a seznam PSČ pro dopravu zdarma naleznete

VÍCE INFORMACÍ O DOPRAVĚ ZDARMA

Kurýrní služba

Kurýrní službu zajištuje smluvní partner DPD. Rozvoz zboží zajištuje po celé ČR. Bohužel za poslední rok tato společnost zdražila své služby několikrát. Proto jsme museli upravit ceny za rozvoz kurýrní službou. Pokud jste z Prahy nebo ze Středních Čech, nabízeme Vám dopravu zdarma zde

Chceme Vás také upozornit, že DPD společnost nevlastní firma Grainshop s.r.o. . Jak si někteří klienti myslí. Pokud potřebujete změnit datum doručení nebo čas, tak máte tuto možnost prostřednictvím SMS od DPD, kde zvolíte heslo a můžete si zvolit jak čas, tak i datum dodání. DPD taky nabízí za 20 Kč dovezení zboží ve večerních hodinách.

Tím, že si zvolíte doručení našeho zboží kurýrní službou, uzavíráte dobrovolně dohodu s touto společností, aby Vám zboží dovezla. Proto, pokud Vám nastanou nějaké problémy při doručení balíků, tak by jste měli kontaktovat nejprve DPD společnost na tel. 225 373 373 a nebo emailem na info@dpd.cz a do kopie dejte náš email. Pokud se Vám nepodaří zkontaktovat společnost DPD, tak nám zavolejte. Garantujeme, že následně Vám bude bez menších problémů zboží doručeno.

V opačném případě, když se nám zboží vrátí jako ZÁSILKA ODMÍTNUTÁ ZÁKAZNÍKEM, se může stát, že částka za dopravu bude po Vás následně vyžadována a bude Vám vyfakturována.

Přehled cen za jednotlivé hmotnosti naleznete zde:

Hmotnost Cena Počet balíků
do 30 kg
119 Kč 1 ks po 30 kg
od 31 kg do 40 kg 169 Kč 1 ks po 40 kg
od 41 kg do 60 kg 238 Kč 2 ks po 30 kg
od 40 kg do 80 kg 338 Kč 2 ks po 40 kg
od 80 kg do 90 kg 357 Kč 3 ks po 30 kg
od 90 kg do 120 kg 476 Kč 4 ks po 30 kg
od 120 kg do 150 kg 595 Kč 5 ks po 30 kg
od 150 kg do 180 kg 714 Kč 6 ks po 30 kg
nad 240 kg Inviduální dohoda
U objednávky, která má vyšší hmotnost, se může cena za dopravu změnit. Vždy Vás ale budeme o tom informovat. Může to být z důvodu, že některé zboží je originál zabalené a není možné hmotnost rozdělit, tak aby se vešla do max. hmotnosti balíku .

Osobní převzetí

Pokud Vám přijde email, že zboží je připraveno k osobnímu převzetí, tak je potřeba nás informovat 24 hodin předem o termínu vyzvednutí. Pokud tak neučiníte a zboží nebude vyzvednuto do 7 pracovních dnů, tak se objednávka automaticky ruší.


Spočítat dopravu

Chcete ušetřit na dopravě? A jak je to možné? Vetšinu zboží máme napytlovaný v různých hmotnostech. To ať se jedná o zrní nebo směsi. Například všechny krmiva pro holuby máme v hmotnostech 10 kg, 20 kg a 25 kg. Stačí když si vyberte zboží a množství jaké chcete a my Vám následně navrhneme jak zboží rozdělit a poskládat do balíku, aby Vás doprava vyšla co nejlevněji. Můžeme Vám navrhnout kolik ještě můžete zboží dokoupit, tak aby jste využili dopravu do max. hmotnosti. POZOR tato možnost se Vám zobrazí pouze pokud budete mít v koši zboží nad 60 kg a bude se jednat o minimálně tři zboží v koši.


Výdejní místa pro osobní odběr


Výdej zboží prodejna Hostivice

Prodejna Grainshop 28.října 351
253 01 Hostivice Praha-západ

 Po a St 8-10h 13-16h, Út a Čt 9-11h a 15-18h a v Pá 8-15h mimo pracovní dobu pouze po telefonické dohodě


Výdej zboží sklad Červený Újezd

Hájecká 47, 273 51 Červený Újezd Praha-západ

Pouze po emailové nebo telefonické dohodě


Výdej zboží Praha 3 ZRUŠENO

Na Vrcholu 25, 130 04 Praha 3

Nejedná se o klasické výdejní místo. Zboží Vám předáme z vozu na rozvozy. Možnost odběru út od 7-15 h kontaktní tel. 731113823


Platby

Přehled možností plateb a cen naleznete viz níže:

Název Cena
Platba v hotovosti 5 Kč
Platba na dobírku u regionální dopravy po Praze s Středních Čechách 19 Kč
Platba na dobírku 36 Kč
Platba převodem 0 Kč
Platba kartou online na e-shopu
0 Kč
Platba kartou u řidiče
nelze