Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím a souhlasím

Nabízíme na prodej roční Koi kapry v Praze o velikosti 6 - 10 cm různých barev

Scháníte do jezírka Koi kapry? Nabízíme Vám na prodej Koi kapry AA o 8 - 10 cm cm za 80 Kč, Koi kapry AA o 10 - 15 cm za 120 Kč  a Karas 10-12 cm za 80 Kč - AKCE do vyprodání zásob !!!

Koi kapr je velmi vhodný do jezírek nebo rybníků. Díky své barevné pestrosti každé jezírko udělá hezčí a zpříjemní Vám strávený čas u jezírka. Je velmi důležité, aby každý, kdo přemýšlí o koupi ryb do jezírka, zvolil vhodný počet ryb. Na internetu je spousta článků, který uvádějí doporučený počet kusů ryb na 1000 l. Bohužel nejen objem jezírka, ale i zvolená filtrace zavisí na počtu ryb v jezírku.

Pro zajištění dobré kondice ryb doporučujeme zakoupit i kvalitné krmivo, které zajistí přísun všech důležitých živin.

Výběr ryb je možný na adrese Na staré silnici 166 Kněževes.

Po dohodě je možné ryby i přivézt po Praze a Středních Čechách. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na 723 357 508.