Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím a souhlasím

Jste zverimex, prodejce krmiv pro hospodářská zvířata a nebo farma a chcete odebírat od naší firmy větší množství zboží. Nabízíme výhodnědnější ceny na naše zboží pro obchodníky.


Registrace a zvolení segmentu produktů

Nejdřív je potřeba udělat si na eshopu registraci zde nová registrace. U registrace zvolte účet obchodníci a do poznámky napište stručně o jaké produkty firmy máte zájem. Je to z důvodu, že na našem obchodu se nachází více jak 3000 produktů, které jsou rozdělené do skupin dle zařazení a výrobce.  Tyto skupiny Vám budou následně přidělené. Následně po ověření Vaší firmy Vás budeme informovat ohledně  aktivace Vašeho účtu.  Po přihlášení do Vašeho účtu se u jednotlivých produktů bude zobrazovat výhodnější cena. Tato cena je podmíněná min. odběrem.


Doprava zboží

Dopravu zboží si zajištujeme vlastní dopravou. Pro dokončení objednávky je potřeba zvolit dopravu. Pro obchodníky je k tomu určená doprava Spočítat dopravu. Následně Vám po přijetí objednávky zašleme cenu za dopravu včetně termínu dodání. Pro Prahu a Střední Čechy platí stejné podmínky jako pro zákazníky. Podmínky pro doprava zdarma zde prodmínky pro dopravu.

Pro další informace volejte na 731113823